Lustra na wymiar Łódź Temp-Glass

Producent szkła płaskiego i luster

Lustra na wymiar - Oferta Najwyższej Jakości od Temp-Glass

Temp-Glass to firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży luster na wymmiar o różnych kształtach, rozmiarach i stylach. Nasze produkty łączą funkcjonalność z ponadczasowym pięknem i elegancją, co sprawia, że świetnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Oferujemy lustra o grubości od 3 mm do 6 mm oraz różnego koloru, począwszy od koloru srebrnego, złotego, grafitowego, zielonego, niebieskiego po lustra antyczne. Oferujemy lustra w różnym rozmiarze i kształcie w tym lustra kwadratowe, okrągłe, półokrągłe oraz w bardziej niestandardowych kształtach. Posiadamy frazowarkę dlatego możemy zaproponować Państwu lustra fazowane, lustrzane płytki fazowane, fazowane, lustrzane mozaiki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także lustra podświetlane diodami LED, lustra w stalowych ramach, lustra zdobione naturalnymi roślinami.

Dlaczego warto wybrać lustra na wymiar z Temp-Glass?

Jakość i precyzja wykonania to nasza priorytetowa wartość. Każde lustro, które opuszcza naszą fabrykę, jest dokładnie sprawdzane, aby upewnić się, że spełnia nasze najwyższe standardy. Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia trwałość naszych luster. W ofercie Temp-Glass znajdziesz szeroki wybór luster, od tradycyjnych prostokątnych i okrągłych po bardziej nowoczesne kształty i wzory.

Oferujemy:

- lustra na wymiar
- lustra szlifowane
- lustra okrągłe i półokrągłe
- lustra LED
- lustra kolorowe o różnej grubości
- lustra fazowane
- lustrzane mozaiki
- lustrzane ścianki
- montaż luster
- wiercenie otworów w lustrach
- lustra nietypowe
- lustra w ramach
- lustra według indywidualnych projektów
- lustrzane płytki.
 
Oprócz produkcji i sprzedaży luster, oferujemy również usługi związane z instalacją i montażem luster. Nasi doświadczeni pracownicy są w stanie pomóc Ci w wyborze odpowiedniego lustra i zainstalować je w Twoim domu lub biurze. Nasze usługi cechuje wysoka jakość, a każdy klient jest dla nas priorytetem.
Dzięki lustrom z Temp-Glass, Twoje wnętrze nabierze pięknego i eleganckiego wyglądu. Nasze lustra to nie tylko praktyczne akcesoria, ale również elementy dekoracyjne, które dodają uroku i stylu każdemu pomieszczeniu. Zapraszamy do współpracy architektów, firmy z branży meblowej, stolarnie, firmy budowlane, wykończeniowe, salony fryzjerskie i kosmetyczne. Współpraca z nami gwarantuje jakość, dobrą cenę, terminowość oraz solidność.

TEMP-GLASS
ul. Łódzka 27/29
95-050 Konstantynów Łódzki
Biuro Obsługi Klienta / Recepcja
tel: +48 787 014 151
tel: +48 42 278 78 13
E-mail: biuro@temp-glass.pl

tefefon